Tek Rruga Elbasanit Shitet 2+1 Me Planimetri Perfekte Dhe Orientim Jug Lindje! - 98m2

E mobiluar
150,000€

  • Rruga e Elbasanit
  • 45
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFOB10070 - Tek rruga e Elbasanit, prane ambasades Amerikane shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi te rregullta, soxhorno + kend gatimi (ka nje dritare prane e cila mund te shfrytezohet gjate procesit te gatimit ), 1 tualet te kompletuar dhe ballkon me pamje nga Dajti . Apartamenti ka orinetim Lindje Perendim duke i dhene apartamentit ndricim natyral pergjate dites. Pallati ka cilesi te larte ndertimi dhe eshte i pajisur me 1 ashensor. Zona ne te cilen ndodhet i jep vlere apartamentit sepse ofron siguri, qetesi, ndodhet prane parkut te liqenit per ata qe adhurojn natyren dhe ajrin e paster, afersine me bankat, fakultetet dhe afersine me qendren e kryeqytetit.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 98m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 9
Zona Ambasada Amerikane
Rruga Rruga e Elbasanit
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
125,000€

150,000€

EXCLUSIVE
Ne Rrugen E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1 I Super Mo... - 102m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Fuat Toptani

Ne Rrugen e Elbasanit, ne rrugen Fuat Toptani Shitet Apartament 2+1 I Super Mobiluar. Ndertim i vitit 2018 ambienti eshte i sapo perfunduar dhe i pa b...

Shitje
160,000€

159,000€

Shitet Apartament 2+1, Ne Katin 3 Te Nje Pallati Te Ri... - 154m2
Kopshti zoologjik - Rruga Eduard Mano

Tek Kopeshti Zologjik, ne Rrugen Eduart Mano, shitet Apartament 2+1 + Garazh 31 m2 te perfshire ne cmim. Apartamenti ndodhet ne ne katin 3 te nje pal...

Shitje
159,000€
Apartamenti Rralle Per Shitje Te Treni Kompleksi Gene... - 133m2
Hipoteka - Kompleksi Gener 2

Ne rrugen Jordan Misja te Kompleksi Gener2 ndertuar nga firmat me Prestigjioze ne Shqiperi shitet apartament 2+1+2 i mobiluar. Kompleksi eshte moder...

//do something