Turdiu Center, Jepet Apartament 2+1+2 Me Qira Per Zyra(Post Parkimi)! - 132m2

E pa mobiluar
1,300€ / muaj

  • Rruga e Barrikadave
  • 111

Përshkrimi i pronës

REFOB10054 - Te Turdiu Center jepet Apartament 2+1+ 2 me qira per zyra. Apartamenti ndodhet ne ndertim elitar te viteve te fundit me ndertim shume te larte ndertimi dhe ideal per cdo profil biznesi. Apartamenti organizohet ne nje sallon gjigand, 2 dhoma te rregullta(njera prej te cilave ka nje tualet), 1 tualet dhe nje ballkon me pamje. Ndricimi natyral eshte karakterisktik per kete apartament. Cmimi eshte 1300 euro netto i diskutueshem ne te cilin perfshihet edhe 1 post parkimi. Ofrohet mundesia dhe per poste parkimi kundrejt nje pagese ekstra. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 132m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 7
Zona Qender
Rruga Rruga e Barrikadave
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 12

Tipare

Garazh Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
1,200€ / muaj
RENTED
Turdiu Center, Jepet Zyre 2+1 Me Qira! - 120m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet apartament 2+1 +2 me qira per zyra , me nje lokacion fantastik ne qender. Apartamenti organizohet ne nje sallon openpace i ci...

Qira
800€ / muaj

1,200€ / muaj

Turdiu Center, Jepet Ambient Sherbimi Openspace 80 M2 M... - 80m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet super ambient komercial me qira me pamje te rralle nga qendra. Ambienti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka 1 tualet...

Qira
1,100€ / muaj

1,200€ / muaj

Te Torre Drini, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra - 138m2
Qender - Rruga Abdi Toptani

Te Torre Drini, e ndodhur ne zemer te Tiranes, prane sheshit Skenderbej me nje vendndodhje te shkelqyer, ne nje qender te mirefillte biznesi jepet apa...

//do something