Te Turdiu Center Jepet Apartament Luksoz dhe i investuar me qira per zyra - 96m2

E mobiluar
1,000€ / muaj

  • Rruga e Barrikadave
  • 9

Përshkrimi i pronës

REFOB10026 - Te Turdiu Center Jepet Apartament Luksoz dhe i investuar me qira per zyra. Apartamenti organizohet ne sallon te plot drite ne cilen ndodhet dhe zona e gatimit, 1 dhome gjumi me mobilim modern dhe te thjeshte e cila ka 1 tualet te pajisur me hidrosanitare cilesore, 1 dhome e cila mund te shfrytezohet si studio dhe 1tualet dite. Apartamenti mund te jete shume funksional per zyra te profileve te ndryshme te cilat kerkojn ambjent elitar per te zhvilluar biznesin e tyre dhe te realizojn brandim. Me apartamentin vijne dhe 2 poste parkimi kundrejt nje pagese ekstra. Ne cmim e qirase jane te perfshira dhe taksat.Qendra ne te cilen ndodhet apartamenti ofron facilitete te ndryshme si afersi me banka, institucione, restorante, noteri etj.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 96m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 5
Zona Qender
Rruga Rruga e Barrikadave
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 12

Tipare

Garazh Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
800€ / muaj
Perfitoni Luksin Ne Qender Te Tiranes !! - 135m2
Qender - Rruga Myslym Shyri

Ne rrugen Myslym Shyri, shume prane Qendres, jepet me qira apartament luksoz 2+1+2 ne katin e tete te nje pallati te ndertuar ne 2019, i cili ju ofron...

Qira
600€ / muaj
Zyre - 130m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Jepet me qira super ambient per zyra ose klinike, qeneder estetike etj te stadiumi dinamo !!! I ndodhur ne zonen me te preferuar te tiranes ne zonen e...

Qira
850€ / muaj
EXCLUSIVE
Prane Zogut Zi, Jepet Me Qera Ambjent Open Space Per Zyra Dhe Dy Poste Parkimi!!! - 186m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Prane Zogut Zi, Jepet me Qera Ambjent Open Space Per Zyra Dhe Dy Poste Parkimi!!! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri i pajisur me a...