Turdiu Center, Jepet Zyre 2+1 Me Qira! - 120m2

E pa mobiluar
1,200€ / muaj

  • Rruga e Barrikadave
  • 22

Përshkrimi i pronës

REFOB10024 - Tek Turdiu Center, jepet apartament 2+1 +2 me qira per zyra , me nje lokacion fantastik ne qender. Apartamenti organizohet ne nje sallon openpace i cili komunikon me ballkonin, 2 dhoma qe mund te shfrytezohen si zyra personale, 2 tualete te kompletuara me hidrosanitare cilesore dhe nje ballkon ne forme L me nje pamje fantastike. Aktualisht eshte i shtuar me pllaka, ka fasade xhami e cila krijon mundesi perfekte brandimi per biznesin tuaj. Ambjenti ka punime shume cilesore si ne rrjetin elektrik dhe kondicionimi do te vendoset nga pronari . Ne cmimin 1300 euro jane te perfshira taksat. Ofrohen dhe 2 poste parkimi kundrejt pageses ekstra. Zona te ofron shume facilitete si afersi me institucionet, bankat, noteri per cdo profil biznesi . Ambjenti mund te aksesohet nga 2 hyrje (komerciale dhe banimi) duke perdorur 2 ashensor te dedikuar vetem per pjesen komerciale. Qendra Turdiu eshte me elitaria e viteve te fundit dhe krijon imazhin ideal dhe suksesin e garantuar ne qender te kryeqytetit per cdo biznes. Preferohen kliente per kontrata afatgjata. Ambjenti eshte ideal per tu shfrytezuar per laboratore biokimik, klinike dentare, zyra kontabiliteti, programimi, zyre arkitekture etj.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 120m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 4
Zona Qender
Rruga Rruga e Barrikadave
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 12

Tipare

Garazh Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
800€ / muaj

1,200€ / muaj

Turdiu Center, Jepet Ambient Sherbimi Openspace 80 M2 M... - 80m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet super ambient komercial me qira me pamje te rralle nga qendra. Ambienti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka 1 tualet...

Qira
1,200€ / muaj
Qender Jepet Ambient Zyrash Me Qira! - 150m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Ne qender, pas Tirana Interenacional, ne nje pallat te ri , jepet ambient zyrash me qira. Ambienti eshte i ndare ne 3 ambiente zyrash , kuzhine te kom...

Qira
800€ / muaj

1,150€ / muaj

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Jepet Me Qira Ambient Komercial - 160m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Buze rruges “Dritan Hoxha” jepen me qira dy ambiente komerciale ne nje ndertim cilesor me siperfaqe bruto nga 160 m² secili. Cmimi eshte 800 Euro net...

//do something