Prane Nobis Shitet Apartament 3+1+2 - 135m2

E pa mobiluar
150,000€

  • Rruga Marko Boçari
  • 12

Përshkrimi i pronës

REFMG21983 - Shume prane Liqenit te Tiranes, ne rrugen Marko Bocari, Shitet Super-Apartament 3+1+2 me hapesire te madhe, i ndodhur ne katin e dyte te nje pallati te ri . Apartamenti organizohet ne sallon ndenje bashke me kuzhinen (e cila eshte vendosur ne ballkon), tre dhoma gjumi me dalje ne ballkon dhe dy tualete. Tavanet jane te punuar me gips, te gjitha ambientet eshte instaluar sistem per ngrohje/ftohje, si dhe vetratat jane dopio xham. Gjithashtu salloni i ndenjes eshte i shtruar me parket. Ndodhet ne nje prej zonave me dinamike te Tiranes, qe te ofron te gjitha sherbimet dhe facilitetet. Mundesi ideali per nje jetese komode ose per te zhvilluar biznesin tuaj. Aksesohet lehtesisht nga Sheshi Willson, sheshi Nene Tereza, Komuna e Parisit, Autostrada Tirane-Elbasan, etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 135m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona Petro Nini Luarasi
Rruga Rruga Marko Boçari
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
155,000€
Shitet Apartament 2+1 Tek Arturbina - 103m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Tek ArtTurbina shitet Apartament 2+1 me planimetri perfekte. Apartamenti ka siperfaqe 103m te hipotekuar. Organizohet ne nje koridor qe ndan ambjent...

Shitje
135,000€
SOLD
Ne Nje Nga Komplekset Me Te Mira Ne Tiranes Shitet 3+1 - 118m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Apartament 3+1 ndodhet ne nje nga komplekset me te mira ne zonen e Don Bosko dhe disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Ambjenti eshte i kuruar m...

Shitje
126,000€
SOLD
Super Okazion! Tek 21 Dhjetorit, Ne Nje Ndertim Te 2019... - 126m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori ne nje ndertim te ketij viti, shitet apartament 3+1+2. Ndertimi eshte nder me cilesoret me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi...