Te Kompleksi Halili Shitet Super-Apartament 2+1+2 !! - 105m2

E pa mobiluar
115,500€

  • Rruga e Dibrës
  • 173

Përshkrimi i pronës

REFMG21977 - Te kompleksi Halili, Shitet Super-Apartament 2+1 ne katin e peste, i pajisur me ashensor dhe i mire-administruar. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi me hapsire te bollshme dhe dy tualete. Cdo punim ne apartament eshte bere ekstra, sipas kerkesave te shitesit. Nje tjeter vecori e apartamentit eshte lartesia e katit 3.7 m, qe ndihmon ne ajrosjen me te mire te ambientit si dhe ne ndricim me te larte. Ndodhet ne nje zone qe te ofron te gjitha lehtesirat dhe sherbimet, shume prane qendres dhe aksesohet lehtesisht nga rruga e Dibres, rruga e Barrikadave, Unaza e Tiranes etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 105m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Kompleksi Halili
Rruga Rruga e Dibrës
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
125,000€
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+Vera... - 153m2
Rr. e Kavajes - Rruga Babë Rexha

Tek Rruga e Kavajes ne pallat shume cilesor me ashensor dhe i mire administruar, shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 96.9m2, plus 55 m2 verande, si...

Shitje
133,000€
Apartament 2+1 - 121m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Ne kompleksin me te mire prane Hipotekes, Shitet Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri 15 katesh, dhe ka nje...

Shitje
137,000€
Zogu I Zi, Super Apartament 2+1+2 Ne Shitje! - 105m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, me infrastrukture, dhe nyje lidhese per qytetin, Shitet nje Super Apartament, me strukture 2+1 me orientim Ide...