Te Mbikalimi I Kamzes Shitet Ambient Komercial!! - 190m2

E mobiluar
505,000€

  • Rruga Industriale
  • 17

Përshkrimi i pronës

REFMG21976 - Te mbikalimi i Kamzes, prane spitalit Hygeia, shitet ambient komercial per biznes. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje ndertimi te ri, me siperfaqe te brendshme 173m2 dhe 190m2 ne total. Eshte i organizuat ne nje ambient open space dhe ka fasade xhami gjate gjithe gjeresis se tij. Ndodhet ne nje zone industriale me perqendrim te larte te bizneseve dhe zyrave, cka e ben te shfrytezueshme per te gjithe llojet e bizneseve. Nje tjeter avantazh perben dhe lehtesia per tu aksesuar, pasi ndodhet ne kryqezimin e disa rrugeve, ne hyrje te Autostrades Tirane-Durres. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 190m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Kthesa e Kamzes
Rruga Rruga Industriale
Viti i ndërtimit 2009
Kate Gjithsej 10

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme