Ne Rrugen Xhanfize Keko Shitet Super Apartament 3+1 !! - 105m2

E mobiluar
85,000€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 629
  • 3 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFMG21974 - Ne rrugen Xhanfize Keko, prane 'Vorri i Bomit', Shitet Apartament 3+1 ne katin e trete te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka siperfaqe banimi 105 m² te organizuar ne sallon ndenje, kuzhine te vecuar, tre dhoma gjumi me hapesire te madhe, nje ballkon dhe nje tualet me dritare. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe cdo dhome eshte e shtruar me parket, c'ka ju siguron nje jetese mjaft komode. Gjithashtu, orientimi Juglindje-Jugperendim i mundeson ndriçim te larte natyral. Vitet e fundit eshte investuar ne tualet te ri si dhe ne sistemin hidraulik dhe ate elektrik. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar nga familjaret pasi ofron te gjitha lehtesite dhe sherbimet si: shkolla, kopshte, spitale, markete etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 105m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 3
Zona Xhamlliku
Rruga Rruga Xhanfize Keko
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
85,000€
Prane Rruges Bardhyl, Shitet Apartament 2+1 I Rikonstru... - 88m2
Xhamlliku - Rruga Bardhyl

Ne nje zone shume te mire ne Tirane, prane rruges Bardhyl, shitet apartament 2+1 i rikonstruktuar. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati...

Shitje
90,000€
Shitet 2+1 Tek Pedriatia !!! - 95m2
Xhamlliku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Pedriatia shitet apartament 2+1 ne katin e 7 te nje pallati te vitit 2005 me ashensor. Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim me drite...

Shitje
73,000€

78,000€

Tek Rruga Dajtit, Prane Restorant Fresku Shitet Super A... - 137m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Tek rruga Dajtit, prane Restorant Fresku shitet Super Apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. Apartamenti n...

//do something