Ne Don Bosko Shitet Ambient Komercial!! - 40m2

E pa mobiluar
68,000€

  • Rruga Don Bosko
  • 156

Përshkrimi i pronës

REFMG21973 - Ne rrugen Don Bosko, pa vajtur tek Vizion Plus, Shitet Ambient Komercial ne katin 0 te nje ndertimi te ri. Ambienti eshte i organizuar ne nje hapesire open-space dhe nje tualet. Vetrata e xhamit sa gjithe gjeresia e ambientit ju mundeson brendimin per biznesin tuaj. Zona ne te cilen ndodhet eshte nder me te populluarat dhe ka marre shume zhvillim vitet e fundit. Aktualisht ambienti perdoret per berberane, dhe eshte i pershtatshem per nje shumellojshmeri aktivitetesh. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 40m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Don Bosko
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 8

Tipare

I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
78,000€
SOLD
Shitet Apartament 1+1 I Pershtatur Ne 2+1! - 75m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Kompleksin e Vizion+ Ne Rrugen Don Bosko, Shitet Apartament 1+1 i pershtatur ne 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe me orientim Jug-Perendim....

Shitje
78,000€
SOLD
Ne Don Bosko Shitet Super Apartament 2+1 - 84m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko prane Viva Market shitet super apartament 2+1 . Siperfaqja prej 84 m2 organizohet ne: sallon ndenje te mobiluar ne menyre bashkohore, p...

Shitje
59,000€

62,000€

Në Don Bosko Shitet Apartament 2+1 Me Çmim Okazion ! - 90m2
Don Bosko - Rruga Muzaket

Ne Don Bosko, tek pallatet "Almak "Shitet Apartament me cmim Okazion 2+1 . Apartamenti ndodhet ne katin e 9 -te te banimit te nje pallati me ashensor...

//do something