Ne Bllok Shitet Apartament 2+1 Me Hapesire Te Madhe !! - 120m2

E mobiluar
135,000€

  • Rruga Sami Frashëri
  • 212

Përshkrimi i pronës

REFMG21972 - Apartament ideal per investim. Ne Bllok, ne ane te rruges Sami Frasheri, shitet apartament 2+1 me hapesire te madhe. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues, pallatet Moskat, ndertim italian. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi, dy dhoma gjumi me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Dhomat jane te orientuara nga Jugu cka i mundeson ndricim te larte natyral. Vecori e ndertimit eshte lartesita e katit dhe siperfaqet e medha e te rregullta te dhomave. Ndodhet ne nje zone qe ofron te gjitha sherbimet dhe facilitetet, me perqendrimin me te larte te bizneseve, cka e ben rast ideal si per banim ashtu edhe per biznes. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 120m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Blloku
Rruga Rruga Sami Frashëri
Viti i ndërtimit 1950
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
130,000€
Ne Zonen Me Cool Te Qytetit, Ne Bllok, Buze Bulevardit... - 13m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Ne zonen me cool te qytetit, ne Bllok, buze Bulevardit Bajram Curri, shitet Dyqan, ne katin zero, me siperfaqe neto 12.5 m2 per cdo lloj Biznesi. Ambj...

Shitje
129,000€
Okazion! Shitet Apartament 3+1 Tek Piceri Era Ne Bllok - 109m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Shitet Apartament 3+1 ne zonen e bllokut me cmim okazion per zonen. Cmimet e zones variojne nga 1650 Euro ( i cili eshte dhe cmimi i references se sh...

Shitje
125,000€
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+Vera... - 153m2
Rr. e Kavajes - Rruga Babë Rexha

Tek Rruga e Kavajes ne pallat shume cilesor me ashensor dhe i mire administruar, shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 96.9m2, plus 55 m2 verande, si...