Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Hapesire Te Madhe !! - 172m2

E mobiluar
700€ / muaj

  • Rruga Pjetër Bogdani
  • 93
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFMG21964 - Ne Bllok, prane Shkolles 11 Janari, Jepet me Qira Apartament me hapesire te madhe. Ndodhet ne katin 8 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor dhe i mire-administruar. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi me hapesire te madhe, nje dhome gjumi matrimoniale, dhome femijesh me dalje ne ballkon, dhe dy tualete. Gjithashtu apartamenti ka edhe nje tjeter ambient ndenje, te pajisur me oxhak dhe te arreduar ne menyre mjaft komode. Ndodhet ne nje zone me perqendrim te larte te popullsise dhe bizneseve, e cila te ofron te gjitha sherbimet dhe lehtesirat. Aksesohet lehtesisht nga Bulevardi Bajram Curri dhe Unaza e Tiranes. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 172m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Blloku
Rruga Rruga Pjetër Bogdani
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 10

Tipare

I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
600€ / muaj
Prane Kafe Roma, Jepet Apartament Me Qira Per Zyra! - 110m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Prane Kafe Roma, Jepet Apartament me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 1...

Qira
660€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 3+1 Prane Librarise Ne Bllok - 99m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Jepet me qira apartament 3+1 ne Bllok ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, i mobiluar teper mire, me siperfaqe 99 m2 dhe orientim Lindje-Perendim. A...

Qira
600€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Hapesire Te... - 141m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, ne rrugen Pjeter Bogdani jepet me qira apartament 3+1+2 me hapesire te madhe, ne katin 7 te nje pallati 10 katesh. Apartamenti organizohet n...

//do something