Ne Rrugen Ndre Mjeda Jepet Me Qira Ambient Komercial !! - 52m2

E mobiluar
300€ / muaj

  • Rruga Ndre Mjeda
  • 121

Përshkrimi i pronës

REFMG21900 - Ne rrugen Ndre Mjeda, prane kompleksit Magnet, jepet me qira ambient komercial i ndodhur ne katin e pare te nje pallati te ri. Ambienti ka siperfaqe te brendshme 42m2. Momentalisht eshte parukeri, me te gjitha pajisjet e nevojshme, i ndare ne dy ambiente dhe nje tualet. Gjithashtu eshte i pajisur me kondicioner, kamera sigurie dhe qepena automoatik. Ndodhet ne nje zone qe po zhvillohet me shpejtesi, ku jane ndertuar dhe po ndertohen shume komplekse banimi. Aksesohet lehtesisht nga rruga e Kavajes, Unaza e Tiranes, ish Fusha e Aviacionit etj. Per nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme na kontaktoni!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 52m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Kompleksi Magnet
Rruga Rruga Ndre Mjeda
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 10

Tipare

I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
350€ / muaj

260€ / muaj

Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qera Dyqan ! - 28m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Ne Komunen e Parisit, ne rrugen Medar Shtylla, jepet Dyqan me Qira, me siperefaqe 28 m2 ! Dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per...

Qira
300€ / muaj
Jepet Ambjent Komercial Me Qira! - 68m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Ne Kompleksin Kontakt, prane Inxhinierise se Ndertimit Jepet me Qira ambjent komercial. Ambjenti eshte me fasade xhami, ka nje siperfaqe prej 68 m2, t...

Qira
350€ / muaj

350€ / muaj

EXCLUSIVE
Te Kodra E Diellit, Ne Rrugen Bill Klinton, Jepet Me Qe... - 59m2
Kodra e Diellit - Rruga Bill Klinton

Te Kodra e Diellit, Ne rrugen Bill Klinton, Jepet Me Qira Ambjent Komercial Open-Space! Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te mire-admin...

//do something