Ne Qender Te Tiranes Shitet Apartament 2+1 !! - 69m2

E mobiluar
88,000€

  • Rruga Fortuzi
  • 203

Përshkrimi i pronës

REFMG21897 - Nje apartament fantastik qe do te plotesonte te gjitha kerkesat tuaja, ne qender te Tiranes. Nga hyrja, korridori i bollshem ju drejton ne sallonin e ndenjes me mobilim bashkekohor dhe mjaft komod, dhe kuzhinen e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme te markave me cilesore. Dy domat e gjumit jane te orientuara nga jugu cka i ben te pasura me ndricim te larte natyral. Apartamenti ka tualet te pajisur me dritare, dhe nje ballkon. E gjithe hapesira e banimit (68.7m2) eshte e shfrytezuar ne menyren perfekte dhe teper funksionale. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar, i shtruar me parket, vetrata dopioxham (me 6 dhomeza ajri), dritare te pajisura me grila veneciane, hidrosanitare te markave Geberit etj. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues ne nje nga zonat me te populluara, e rrethuar nga shkollat, kopshtet, supermarkete dhe shume sherbime te tjera. Vetem 300m e ndajne nga qendra e Tiranes. Apartamenti ka lehtesisht akses ne te gjitha linjat e autobuseve urban si dhe ne: Rrugen e Durresit, Bulevardin Zogu i Pare dhe Unazen e Tiranes. Mos hezitoni te na kokntaktoni per me shume informacion dhe nje vizite ne prone!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 69m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Qender
Rruga Rruga Fortuzi
Viti i ndërtimit 1983
Kate Gjithsej 5

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
83,000€
Shitet Ambient Komercial Te Shallvaret! - 37m2
Qender - Rruga Ibrahim Rugova

Shitet ambient komercial te shallvaret ! Prane LA Voglias shitet dyqan openspace 37m2 . Dyqani eshte i pajisur me vetrat xhami cka mundeson reklamim t...

Shitje
91,000€
EXCLUSIVE
Kompleksi Taiwan, Shitet Apartament 2+1 Mundësi E Mi... - 77m2
Qender - Rruga Ibrahim Rugova

Shumë pranë Qendrës në Rrugën Ibrahim Rugova, Shitet Apartament 2+1 në katin e 3 të një Pallati Ekzistues me Siperfaqe Totale 76.8m2 me struktur...

Shitje
84,000€
Te Rruga Fortuzi Shitet Apartament 2+1 Me Hapesire Te M... - 75m2
Qender - Rruga Sulejman Pasha

Prane Qendres, ne rrugen Fortuzi, shitet apartament 2+1 ne katin e katert te nje pallati ekzistues. Zona perreth pallatit eshte e sistemuar dhe ju mun...