Te Kompleksi Delijorgji Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Sapoinvestuar!! - 100m2

E pa mobiluar
500€ / muaj

  • Kavaja Street
  • 128

Përshkrimi i pronës

REFMG21879 - Ne rrugen e Kavajes, te Kompleksit Delijorgji, jepet me qira ambient per zyra ne katin 7 te nje pallati 8 katesh, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. Ndodhet ne nje zone qe vitet e fundit ka marre shume zhvillim, cka ka sjell rritje te perqendrimit te bizneseve. Ambienti ka siperfaqe 100m2 dhe eshte i pajisur me nje tualet. Fasada e xhamit e orientuar nga lindja i mundeson ndricim te larte natyral. Ambienti gjithashtu eshte i pajisur me sistem aspirimi dhe kondicioner. Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme na kontaktoni!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 100m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 7
Zona Kompleksi Delijorgji
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 8

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
700€ / muaj
Jepet Me Qira Zyre Fantastike Tek Hotel Hilton! - 97m2
Kompleksi Delijorgji - Bulevardi Gjergj Fishta

Jepet me qira zyre fantastike tek Hotel Hilton ose prane kompleksit Delijorgji, ne katin e 5 te nje pallati te ri shume cilesor, 8 katesh te pajisur m...

Qira
650€ / muaj
RENTED
Ne Myslym Shyri , Jepet Super Zyre Me Qira! - 114m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne zonen e Myslym Shyrit jepet me qera super apartament 2+1 bosh shume i investuar dhe planimetri perfekte .Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat m...

Qira
500€ / muaj
Zogu Zi, Jepet Zyre 85 M2 (2+1+2) Me Qira! - 85m2
Zogu i Zi - Sheshi Karl Topia (Rilindja)

Ne Zog te Zi, ne nje pallat te vitit 2018 me cilesi maksimale ndertimi, jepet ambjent me qira per zyra. Zyra ndodhet ne katin e 7 dhe organizohet ne...

//do something