Tek Ish Ekspozita Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Per Zyra !! - 100m2

Pjesërisht e mobiluar
400€ / muaj

  • REFMG21862 - Ish Ekspozita - Bulevardi Gjergj Fishta

Përshkrimi i pronës

REFMG21862 - Ne Bulevardin Gjergji Fishta, tek ish Ekspozita, jepet me qira per zyra apartament 2+1 ne katin e peste te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon me dalje ne ballkon, dy dhoma me hapesire te madhe dhe dy tualete. Ndodhet ne nje zone te qete, te aksesueshme lehtesisht nga rruga Myslym Shyri, Bulevardi Gjergj Fishta dhe ndodhet shume prane Bllokut, cka e ben nje mundesi te pershtatshme per shume lloje biznesesh. Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme na kontaktoni!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 100m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Ish Ekspozita
Rruga Bulevardi Gjergj Fishta
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 12

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira
500€ / muaj
Jepet Me Qira Zyre Fantastike Prane Ish-Ekspozites! - 60m2
Ish Ekspozita - Bulevardi Gjergj Fishta

Jepet me qira zyre prane ish-Ekspozites buze unazes vogel, ne katin e 2 te nje pallati 12 katesh te mireadministruar dhe me ashensor, me siperfaqe 60...

Për Qira
450€ / muaj
Apartament 2+1 - 112m2
Myslym Shyri - Rruga Islam Alla

Ne rrugen Myslym Shyri jepet me qira apartament 2+1+2 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor d...

Për Qira
450€ / muaj
Apartament 2+1 - 140m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek rruga “Reshit Petrela”, prane Krimeve te Renda, jepet me qira super apartament 2+1 ne katin e 8 te nje pallati te ri shume cilesor i pajisur me dy...