Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qira Apartament 2+1!! - 100m2

E mobiluar
320€ / muaj

  • REFMG21850 - Rruga Durresit - Rruga Mine Peza

Përshkrimi i pronës

REFMG21850 - Ne rrugen Mine Peza, prane Gjimnazit Qemal Stafa, jepet me qira apartament 2+1 ne katin 4 te nje pallati ekzistues 5 katesh. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi te vecuar me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale me hapsire te bollshme, nje dhome gjumi per femije dhe nje tualet. Eshte i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme per nje jetese bashkekohore. Ndodhet 10 minuta larg qendres se Tiranes, shume prane Unazes dhe Zogut te Zi (nyje lidhese e linjave te autobuseve urban dhe interurban). Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme na kontaktoni !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 100m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Rruga Durresit
Rruga Rruga Mine Peza
Viti i ndërtimit 1982
Kate Gjithsej 5

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira
400€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Teresisht... - 90m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne rrugen Myslym Shyri jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe i mir...

Për Qira
350€ / muaj
Apartament 2+1 - 91m2
Blv. Bajram Curri - Rruga Kristo Flloqi

Jepet me qira super apartament 2+1+2 tek Vasil Shanto me nje siperfaqe prej 91 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh, i cili ka...

Për Qira
350€ / muaj
Vasil Shanto, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Plus Guzhin... - 93m2
Komuna e Parisit - Rruga Jusuf Vrioni

Në rrugën Suljaman Delvina prane Espreso Bar, Jepet me Qira Apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte totalish...