Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Hapesire Te Madhe!!! - 141m2

E mobiluar
600€ / muaj

  • Rruga Pjetër Bogdani
  • 186
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFMG21847 - Ne Bllok, ne rrugen Pjeter Bogdani jepet me qira apartament 3+1+2 me hapesire te madhe, ne katin 7 te nje pallati 10 katesh. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, kuzhine dhe ambient ngrenie te vecuar, tri dhoma gjumi, njera prej te cilave matrimoniale, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ka orjentim Jug-Perendim cka i siguron ndricim te larte natyral. Cdo ambient eshte i pajisur me kondicioner, si dhe vetratat jane dopioxham per izolim sa me te mire te temperaturave. Apartamenti ndodhet ne zonen me perqendrim me te lart te popullsise dhe bizneseve duke e bere nje mundesi te pershtatshme per kedo. Per me teper informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 141m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 7
Zona Blloku
Rruga Rruga Pjetër Bogdani
Viti i ndërtimit 1998
Kate Gjithsej 10

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
600€ / muaj
Prane Kafe Roma, Jepet Apartament Me Qira Per Zyra! - 110m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Prane Kafe Roma, Jepet Apartament me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 1...

Qira
660€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 3+1 Prane Librarise Ne Bllok - 99m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Jepet me qira apartament 3+1 ne Bllok ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, i mobiluar teper mire, me siperfaqe 99 m2 dhe orientim Lindje-Perendim. A...

Qira
700€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Hapesire Te... - 172m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, prane Shkolles 11 Janari, Jepet me Qira Apartament me hapesire te madhe. Ndodhet ne katin 8 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor dhe...

//do something