Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Hapesire Te Madhe!!! - 141m2

E mobiluar
600€ / muaj

  • Rruga Pjetër Bogdani
  • 18

Përshkrimi i pronës

REFMG21847 - Ne Bllok, ne rrugen Pjeter Bogdani jepet me qira apartament 3+1+2 me hapesire te madhe, ne katin 7 te nje pallati 10 katesh. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, kuzhine dhe ambient ngrenie te vecuar, tri dhoma gjumi, njera prej te cilave matrimoniale, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ka orjentim Jug-Perendim cka i siguron ndricim te larte natyral. Cdo ambient eshte i pajisur me kondicioner, si dhe vetratat jane dopioxham per izolim sa me te mire te temperaturave. Apartamenti ndodhet ne zonen me perqendrim me te lart te popullsise dhe bizneseve duke e bere nje mundesi te pershtatshme per kedo. Per me teper informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 141m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 7
Zona Blloku
Rruga Rruga Pjetër Bogdani
Viti i ndërtimit 1998
Kate Gjithsej 10

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
680€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1! - 135m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Rrugen Pjeter Bogdani ne Bllok, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadministruar, me...

Qira
600€ / muaj
Apartament 2+1 - 110m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Prane Kafe Roma, Jepet Apartament me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 1...

Qira
600€ / muaj
Apartament 2+1 - 114m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Ne zonen me te mire te Tiranes jepet apartament 2+1 me qira. Apartamenti ndodhet ne zonen e bllokut ne katin e 6 te nje pallati te ri 11 katesh dhe i...