Te Kompleksi Magnet Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Dy Poste Parkimi !! - 118m2

Pjesërisht e mobiluar
500€ / muaj

  • Rruga Artan Lenja
  • 2

Përshkrimi i pronës

REFMG21845 - Mbrapa Inxhinierise se Ndertimit, te kompleksi Magnet, jepet me qira apartament 2+1+2 ne katin 8 te nje pallati me 11 kate, te pajisur me ashensor dhe i mireadministruar, ndertim i vitit 2018. I rrethuar me hapesira te gjelbra, kende lojrash per femije, supermarkete dhe shume sherbime te tjera, kompleksi ju ofron te gjitha lehtesirat per nje jetese bashkekohore. Nje mundesi ideale per tu shfrytezuar edhe per zyra, pasi kompleksi aksesohet lehtesisht nga Unaza e Tiranes, Unaza e Madhe, Rruga e Durresit dhe Rruga e Kavajes. Apartamenti organizohet ne dhome ndenje me ambient gatimi te cilet kane dalje ne ballkon dhe verande me siperfaqe te madhe, dy dhoma gjumi, njera prej te cilave e pajisur me tualet, dhe nje tualet me hapesire te madhe. E gjithe hapesira eshte e shtruar me parket si dhe ka kondicionim ne cdo dhome. Apartamenti plotesohet me mobilie ne baze te kerkesave te klientit. Gjithashtu ne cmim jane te perfshire dhe dy garazhde ne katin -1 te pallatit, me akses ne ashensor. Mos hezitoni te na telefononi per kete mundesi ideale!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 118m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Kompleksi Magnet
Rruga Rruga Artan Lenja
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 11

Tipare

Verandë Garazh Ashensor Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
450€ / muaj
Super Apartament 2+1 Me Qira - 140m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek rruga “Reshit Petrela”, prane Krimeve te Renda, jepet me qira super apartament 2+1 ne katin e 8 te nje pallati te ri shume cilesor i pajisur me dy...

Qira
400€ / muaj
RENTED
Jepet Me Qira Apartament Ne Qender ! - 95m2
Qender - Rruga e Dibrës

Prane Turdiu Center, ne nje pallat te viteve te fundit jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne nje koridor, sallon me hapesire te bol...

Qira
600€ / muaj
Apartament 2+1 - 110m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Prane Kafe Roma, Jepet Apartament me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 1...