Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1 Me Verande 100 M2!! - 223m2

Pjesërisht e mobiluar
135,000€

  • Rruga Frosina Plaku
  • 994
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFMG21835 - Tek 21 Dhjetori, ne rrugen Frosina Plaku shitet apartament 2+1+verande ne katin 10 te nje pallati 10 katesh. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje dhe ambient gatimi me siperfaqe te madhe, te cilat kane dalje ne verande. Veranda ka siperfaqe 100m2 dhe te ofron pamje fantastike te qytetit. Apartamenti gjithashtu ka dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Me siperfaqe te brendshme 122 m2 apartamenti ju mundeson modifikimin e hapesirave sipas deshires. Ndodhet shume prane Unazes se Tiranes, ne nje zone qe ofron te gjitha sherbimet per nje jetese komode. Mos hezitoni te na kontaktoni per kete mundesi fantastike!!! Per nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 223m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 10
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Frosina Plaku
Viti i ndërtimit 2003
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Ballkon Depo Tualet me Dritare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
170,000€
Prane Fakultetit Te Inxhinierise, Shitet Ambient Biznes... - 152m2
21 Dhjetori - Rruga Studenti

Ne nje nga zonat me dinamike ne Tirane 21 Dhjetori, prane Fakultetit te Inxhinierise shitet ambient per biznes. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nj...

Shitje
160,000€

170,000€

Te 21 Dhjetori, Te Kompleksi Magnet, Shitet Super Apart... - 132m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Tek Kompleksi Magnet Shitet Super Apartament 2+1 Super i investuar me planimetri te rregullt, Apartamenti ndodhet ne katin ne 6 te nje pallat te mire...

Shitje
171,000€
Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 4+1 Me Hapësira Të Bo... - 132m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne nje zone shume strategjike ne Tirane, prane 21 Dhjetorit dhe Myslym Shyrit, Shitet Apartament me siperfaqe neto 132 m2. Ndodhet ne katin e 3 te nje...

//do something