Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fantastike!! - 180m2

E mobiluar
800€ / muaj

  • REFMG21800 - Qender - Kavaja Street

Përshkrimi i pronës

REFMG21800 - Ne Qender te Tiranes, ne hyrje te Rruges se Kavajes jepet me qira ambient per zyra, ne katin e fundit te nje pallati 11 katesh. Organizohet ne 3 ambiente, te pajisur me kondicioner, me siperfaqe totale 100m2 si dhe dy tualete. Te gjitha dhomat kane dalje ne verande e cila ofron nje pamje fantastike te Tiranes. Gjithashtu mundeson edhe nje vend parkimi. Vendndodhja eshte mjaft strategjike pasi ndodhet ne nje nga zonat me perqendrimin me te larte te bizneseve. Mos hezitoni te na kontaktoni!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 180m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 11
Zona Qender
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 11

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira
900€ / muaj
Zyrë - 90m2
Qender - Rruga George W. Bush

Ne qender, ne afersi me Toptani Center, jepet ambjent zyrash i sapo investuar me qira! Ambjenti organizohet ne 3 ambjente te ndara, njeri prej te cile...

Për Qira
900€ / muaj
Qender, Pas Tirana International, Jepet Apartament 2+1... - 115m2
Qender - Rruga Urani Pano

Ne qender te Tiranes, mbrapa TIRANA INTERNATIONAL HOTEL pikerisht pallati TERMA ENGINEERING ne katin e 11 dhe te fundit te tij me ashensor modern jep...

Për Qira
750€ / muaj
Zyrë - 60m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Gjik Kuqali

Tek Stadiumi Dinamo, jepet super ambjent komercial me qira ne nje pallat te ri te vitit 2019, me nje lokacion fantastik. Ambjenti eshte totalisht open...