Shitet Super Apartament 2+1 prane Qendres me siperfaqe 92m2! - 92m2

Pjesërisht e mobiluar
90,000€

  • Kavaja Street
  • 3
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFMG21722 - Ne qender, prane Xhamis Dine Hoxha, shitet apartament 2+1 me hapsire te madhe, ne katin e dyte te nje pallati te ndertuar ne vitet 1999. Apartamenti organizohet ne dhome ndenje, dhome gjumi, kuzhine e vecuar, ballkon dhe nje tualet, me siperfaqe totale banimi 92m2. Te gjithe ambientet jane me hapsire te madhe cka i mundeson bleresit ta pershtas dhe organizoje sipas nevojave. Nje tjeter avantazh i prones eshte vendndodhja shume prane qendres, qe ofron te gjitha llojet e sherbimeve dhe lehtesirave, si dhe ndodhet ne piken me strategjike te te berit biznes. Me cmim okazion, nen cmimin e references se zones, ky apartament ju ofron nje rast ideal per investim. Mos hezitoni te na kontaktoni!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 92m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Qender
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 1999
Kate Gjithsej 12

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
83,000€

87,000€

Shitet Ambient Komercial Te Shallvaret! - 37m2
Qender - Rruga Ibrahim Rugova

Shitet ambient komercial te shallvaret ! Prane LA Voglias shitet dyqan openspace 37m2 . Dyqani eshte i pajisur me vetrat xhami cka mundeson reklamim t...

Shitje
85,000€

100,000€

Tek Siri Kodra, Shitet Apartament 3+1! - 90m2
Qender - Rruga Siri Kodra

Ne nje nga zonat me strategjike dhe te qeta prane qendres se Tiranes, ne Rrugen Siri Kodra, Shitet Apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te...

Shitje
83,000€

88,000€

Prane Shkolles Mihal Grameno Shitet Apartament 2+1 Me H... - 97m2
Ali Demi - Rruga Mihal Grameno

Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat 7-katesh, me orientim Perendim. Aparta...

//do something