Tek Brryli Jepet Me Qira Apartament 2+1 ! - 99m2

E mobiluar
370€ / muaj

  • Bajram Curri Boulevard
  • 52
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFMG21671 - Te Brryli, jepet apartament me qira 2+1 i mobiluar me kushte bashkekohore dhe cilesore. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor, ballkon dhe dy tualete. Te gjitha dhomat jane te mobiluara, te pajisura me kondicioner dhe me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Apartamenti eshte teper komod dhe me hapesire te bollshme. Ka akses ne bulevardin Bajram Curri dhe ndodhet shume prane me Unazen. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 99m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Brryli
Rruga Bajram Curri Boulevard
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 10

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
400€ / muaj

450€ / muaj

RENTED
Jepet Me Qira Apartament Ne Qender ! - 95m2
Qender - Rruga e Dibrës

Prane Turdiu Center, ne nje pallat te viteve te fundit jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne nje koridor, sallon me hapesire te bol...

Qira
400€ / muaj
Zogu I Zi, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 I Pershta... - 116m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Tek Zogu i Zi, Jepet Apartament 2+1 me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri 12 katesh me ashensor dhe te mireadmini...

Qira
450€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament I Sapo Investuar 2+1 ! - 85m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

Tek Blloku Vasil Shanto, jepet me qera apartament 2+1 , 85 m2, ne katin e 6 te nje pallati te ri, i supermobiluar. Apartamenti eshte i organizuar ne...

//do something