, jepet me qira apartament 1+1 me hapesire te bollshme, - 58m2

E mobiluar
330€ / muaj

  • REFMG21589 - Blloku - Rruga Brigada e VIII

Përshkrimi i pronës

REFMG21589 - Ne qender te Bllokut, Rruga Brigada VIII, jepet me qira apartament 1+1 me hapesire te bollshme, ne katin e peste te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje me aneks gatimi, nje dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon, dhe nje tualet te pajisur me dritare. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes, e cila ju ofron lehteisra dhe sherbime te shumta. Gjithashtu apartamenti ka edhe nje post parkimi te dedikuar.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 58m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Blloku
Rruga Rruga Brigada e VIII
Viti i ndërtimit 1982
Kate Gjithsej 5

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira
400€ / muaj
Apartament 1+1 - 65m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne zonen me te mire te Tiranes jepet apartament me qira i pershtatshem per zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mirembajtur me pam...

Për Qira
350€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Zyre Me Qira! - 40m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Ne Bllok, Jepet Zyre me Qira me siperfaqe 40m2. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri dhe eshte e organizuar ne nje zyre, e cila me vetrate xhami...

Për Qira
250€ / muaj
Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Pamje... - 75m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Rruga Hamdi Garunja, ne nje nga zonat me te preferuara dhe me te qeta per banim ne Tirane, Jepet me Qira Apartament 1+1 me hapsira te bollshme dhe pam...