Prane Selvis Jepet Me Qira Vile Dy Kateshe!! - 160m2

Pjesërisht e mobiluar
600€ / muaj

  • Rruga 4 Dëshmorët
  • 0

Përshkrimi i pronës

REFMG21175 - Ne Rrugen 4 Deshmoret, shume prane Selvis, jepet me qira vile dy kateshe. Zona ne te cilen ndodhet eshte e rrethuar me vila, ka prane shkolla, kopshte, markete dhe gjithe facilitetet per jeten e perditshme cka e ben ideale per familjaret. Ne katin e pare te viles ndodhet ambienti i ndenjes, kuzhina dhe nje tualet, ne katin e dyte jan tri dhomat e gjumit, njera prej te cilave eshte shfrytezuar si studio, ballkon me orientim nga perendimi dhe nje tualet. Gjithashtu vila eshte e pajisur edhe me garazhd. E ndodhur shume prane rruges se Dibres, Unazes, qendres se Tiranes dhe Pazarit te Ri, mund te shfrytezohet edhe per zyra. Per me shume informacion mbi pronen ose prona te ngjashme na kontaktoni.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 160m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Premium
Kati 2
Zona Selvi
Rruga Rruga 4 Dëshmorët
Viti i ndërtimit 1990
Kate Gjithsej 2

Tipare

Garazh

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme