Te Tirana Golden Park Shitet Apartament 2+1 i Super Investuar!! - 77m2

E pa mobiluar
58,000€

  • Rruga Bedri Karapici
  • 1856
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFMG211329 - Ne rrugen e Kavajes, te kompleksi Tirana Golden Park, shitet super apartament 2+1 ne katin e pare banim te nje pallati te ndertuar vitet e fundit. Pjese e nje kompleksi qe ju ofron standarte te larta jetese, i kompletuar me hapesira te gjelberuara, kend lojerash, markete, lokale, restorante dhe shume sherbime dhe facilitete te tjera. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi, nje dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi per femije dhe nje tualet. Aparatamenti shitet i pamobiluar por vlen te permendet investimi i brendshem si instalimet elektrike instalimet hidraulike, ndricimi, tualeti, punimet e gipsit etj. Eshte opsion edhe shitja e apartamentit totalisht e mobiluar ne vleren 70,000 euro. Zona ku ndodhet perben nje tjeter avantazh, aksesohet lehtesisht nga rruga e Kavajes, Unaza e Re dhe Bulevardi Gjergj Fishta, si dhe mbulohet nga disa linja te transportit urban. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 77m2
Statusi
E shitur
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Rruga Bedri Karapici
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 10

Tipare

Ashensor Ballkon I sapo investuar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
65,000€
Tek Rruga Demneri, Ne Yzberisht, Shitet Ambient - 122m2
Astir - Rruga Demneri

Tek Rruga Demneri, ne Yzberisht, shitet Ambjent me emertimin Njesi ne certifikaten e pronesise, ne katin e pare banimi te nje pallati te ri, me siperf...

Shitje
78,000€
Tek Restorant Freskun Shitet Apartament 2+1+2 + 1 Post... - 116m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit sapo kalon Restorant Freskun shitet apartament 2+1+2 se bashku me 1 post parkimi , ne katin e katert te nje pallati pese katesh ,nd...

Shitje
78,000€
SOLD
Shitet Apartament 1+1 I Pershtatur Ne 2+1! - 75m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Kompleksin e Vizion+ Ne Rrugen Don Bosko, Shitet Apartament 1+1 i pershtatur ne 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe me orientim Jug-Perendim....

//do something