Tek Kompleksi Magnet Shitet Super Apartament 2+1 !! - 95m2

E mobiluar
99,000€

  • Rruga Ndre Mjeda
  • 1428
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFMG211163 - Te Kompleksi Magnet, rruga Ndre Mjeda, shitet apartament 2+1 ne katin e peste te pallatit Eagle. Pallati ju ofron standartet me te larta te jeteses, ku permendim termoizolimin e fasades me lesh guri dhe izolimin akustik, dyert e hyrjes antizjarr, administrim profesional per mirembajtjen e pallatit etj. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi te perbashket, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome gjumi per femije dhe nje tualet. Eshte totalisht i kompletuar me mobilje, elektroshtepiake dhe hidrosanitare te markave me te njohura. Ideal per cdo familje qe kerkon komoditet, qetesi dhe privatesi. Ndodhet ne nje zone qe po zhvillohet me rritme te larta, me akses ne akset kryesore te qytetit, rrugen e Kavajes, rrugen e Durresit, Unazen Tiranes, Unazen e Re etj. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 95m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Kompleksi Magnet
Rruga Rruga Ndre Mjeda
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Ashensor I sapo investuar I mobiluar

Video e pronës

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
125,000€
Pranë 21 Dhjetorit, Shitet Super Apartament 2+1 Me Arr... - 93m2
21 Dhjetori - Rruga Shefqet Musaraj

Në Zonën e 21 Dhjetori pranë Policise Bashkiake, Shitet Apartament 2+1 me Arredim Modern, shume Cilesor, ne katin e 2 të një pallati te ri 9 katësh,...

Shitje
115,000€
Shitet Apartament 2+1+2 Tek Pazari Ri !!! - 105m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tahsim

Ne rrugen Hoxha Tasim shitet apartament 2+1+2 tualete ,ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor ndertim i viteve te fundit. Apartamenti eshte...

Shitje
100,000€

108,000€

SOLD
Shitet Apartament 2+1+2 Prane Hipotekes! - 103m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Te Kompleksi Gener 2 prane Hipotekes, Shitet Super Apartament 2+1+2, i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te ri, me ashensor...

//do something