Prane Stadiumit Air Albania Shitet Apartament 2+1 + Me Super Vendodhje - 95m2

Pjesërisht e mobiluar
156,000€

  • Rruga Dervish Hima
  • 358
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFMG211156 - Prane Ambasades Amerikane, ne rrugen Dervish Hima, shitet apartament 2+1 per zyra. Ndodhet ne katin e trete te nje ndertimi te ri, i pajisur me ashensor dhe i mireadministruar. Apartamenti eshte i ndare ne 3 ambiente, nje prej te cileve me siperfaqe te madhe, ka nje tualet dhe nje ballkon, dhe nje garazh ne katin e poshtem te pallatit. Ndodhet ne nje zone e cila po merr zhvillim se tepermi, shume e preferuar per zyra dhe per biznes. Aksesohet lehtesisht nga Unaza e Tiranes, Rruga e Elbasanit, Kodrat e Liqenit dhe Sheshi Nene Tereza. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 95m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Ambasada Amerikane
Rruga Rruga Dervish Hima
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 10

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
125,000€

150,000€

EXCLUSIVE
Ne Rrugen E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1 I Super Mo... - 102m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Fuat Toptani

Ne Rrugen e Elbasanit, ne rrugen Fuat Toptani Shitet Apartament 2+1 I Super Mobiluar. Ndertim i vitit 2018 ambienti eshte i sapo perfunduar dhe i pa b...

Shitje
160,000€

159,000€

Shitet Apartament 2+1, Ne Katin 3 Te Nje Pallati Te Ri... - 154m2
Kopshti zoologjik - Rruga Eduard Mano

Tek Kopeshti Zologjik, ne Rrugen Eduart Mano, shitet Apartament 2+1 + Garazh 31 m2 te perfshire ne cmim. Apartamenti ndodhet ne ne katin 3 te nje pal...

Shitje
150,000€
Tek Kopshti Zoologjik, Shitet Apartament 2+1 - 106m2
Kopshti zoologjik - Rruga Shyqyri Brari

Tek Kopshti Zoologjik Shitet Super Apartament 2+1 me pamje nga kopeshti Zoologjik dhe nga Liqeni Artificial. Ne katin e 3-te te nje pallati te ri i pa...

//do something