Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 89m2

E pa mobiluar
500€ / muaj

  • Rruga Frosina Plaku
  • 150

Përshkrimi i pronës

REFMG211152 - Te 21 Dhjetori, ne rrugen Frosina Plaku, jepet me qira apartament 2+1 ne katin e gjashte te nje ndertimi te ri, i cili ju ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi, dy dhoma dhe nje tualet. Ka organizim mjaft te mire si dhe orientim jug lindje, i cili i mundeson ndricim te larte natyral. Ndodhet ne nje zone mjaft te populluar e cila ju ofron te gjitha sherbimet dhe facilitetet. Gjithashtu aksesohet lehtesisht nga Unaza e Tiranes, Rruga e Kavajes dhe Unaza e Re. Per shkak te vendndodhjes, shume prane Unazes, eshte mjaft i pershtatshem edhe per zyra. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 89m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament
Kati 6
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Frosina Plaku
Viti i ndërtimit 2019
Kate Gjithsej 10

Tipare

Garazh Ashensor I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
400€ / muaj
RENTED
Prane 21 Djetorit, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1! - 63m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Prane 21 Dhjetorit jepet me qira super aparment 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri, te mireadministruar. Apartamenti eshte inv...

Qira
400€ / muaj
RENTED
Tek 21 Dhjetori Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Tota... - 60m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Tek 21 Dhjetori jepet me qira super apartament 1+1 i i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne kati e 3-te te nje pallati te ri te mireadministrua...

Qira
500€ / muaj
Te 21 Dhjetori Jepet Super Apartament Me Qira 1+1 Me Po... - 75m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori jepet me qira super apartament 1+1 i i investuar totalisht me Post Parkimi. Apartamenti ndodhet ne kati e 5-te te nje pallati te ri te...

//do something