Te Rruga Fortuzi Shitet Apartament 2+1 Me Hapesire Te Madhe !! - 75m2

E mobiluar
84,000€

  • Rruga Sulejman Pasha
  • 995

Përshkrimi i pronës

REFMG211121 - Prane Qendres, ne rrugen Fortuzi, shitet apartament 2+1 ne katin e katert te nje pallati ekzistues. Zona perreth pallatit eshte e sistemuar dhe ju mundeson hapesire parkimi. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes me aneks gatimi, te cilet kane dalje ne ballkon, dy dhomat e gjumit me hapesire te madhe dhe nje tualet. Ka orientim Juglindje-Jugperendim cka i mundeson ndricim te larte natyral. E ndodhur shume prane qendres, zona eshte nga me te preferuarat per banim. Ju garanton te gjithe sherbimet dhe lehtesirat ku mund te permendim afersin me shkollat, kopshtet, institucionet shteterore, qendrat e biznesit, markete, linjat e urbanit etj. Aksesohet lehtesisht nga rruga e Durresit, Bulevardi Zogu i Pare, Qendra e Tiranes dhe Unaza. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 75m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Qender
Rruga Rruga Sulejman Pasha
Viti i ndërtimit 1983
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
83,000€
Shitet Ambient Komercial Te Shallvaret! - 37m2
Qender - Rruga Ibrahim Rugova

Shitet ambient komercial te shallvaret ! Prane LA Voglias shitet dyqan openspace 37m2 . Dyqani eshte i pajisur me vetrat xhami cka mundeson reklamim t...

Shitje
83,000€
Prane Shkolles Mihal Grameno Shitet Apartament 2+1 Me H... - 97m2
Ali Demi - Rruga Mihal Grameno

Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat 7-katesh, me orientim Perendim. Aparta...

Shitje
80,000€
Prane Rruges Mine Peza Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim... - 103m2
Mine peza - Rruga Petro Marko

Shitet apartament 2+1+2, prane rruges Mine Peza me siperfaqe 60 m2 + 43 m2 shtese me dokumenta te rregullta, ne katin e 2 te nje pallat ekzistues. Apa...

//do something