Te Komuna e Parisit Jepet Me Qira Ambient Per Zyra ! - 100m2

Pjesërisht e mobiluar
500€ / muaj

  • Sheshi Jozef San Martin
  • 64

Përshkrimi i pronës

REFMG211060 - Te Komuna e Parisit, ne Sheshin Jozef San Marin, jepet me qira ambient per zyra ne katin e dyte ne nje kompleks te ndertuar vitet e fundit. Ambienti eshte i ndare ne tre dhoma, i pershtatur per laborator mjekesor. Ka te instaluar linje elektrike trefazore, cdo dhome eshte e pajisur me rrjet per shperndarjen e internetit si dhe sistem hidraulik per shperndarjen dhe shkarkimin e ujit. Ndodhet ne nje zone mjaft te populluar cka e ben te pershtatshem per shume lloje aktivitetesh. Aksesohet lehtesisht nga Unaza e Tiranes, autostrada Tirane-Elbasan, Liqeni i Tiranes etj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 100m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Komuna e Parisit
Rruga Sheshi Jozef San Martin
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 12

Tipare

Ashensor Pjeserisht i Mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
550€ / muaj
RENTED
Te Kompleksi Kika 2 Jepet Me Qira Ambient I Pershtats... - 105m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek Kompleksi Kika 2 jepet zyre 105 m2 me qira. Zyra orgazinohet ne 3 ambiente, koridori, 2 ballkone dhe 2 tualete te kompletuara. Eshte duke perfundu...

Qira
450€ / muaj
Tek Kompleksi Kika 1, Jepet Me Qira Apartament 2+1 - 105m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit, Kompleksi Kika 1, jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 8-te te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti ka hapesi...

Qira
500€ / muaj
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Dyqan Ne Katin Zero... - 80m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne Komunen e Parisit, tek kompleksi Kika 2, jepet Dyqan me Qira, me siperfaqe 80 m2 ! Ambjenti ndodhet ne katin Zero dhe eshte openspace. Fakti qe ndo...

//do something