Ambiente Per Zyra Ne Qender Te Tiranes! - 92m2

E mobiluar
920€ / muaj

  • Bulevardi Dëshmorët e Kombit
  • 77

Përshkrimi i pronës

REFMG211044 - Ne Bllok, ne rrugen Donika Kastrioti, jepen me qira apartamente per zyra ne pallat te ndertuar vitet e fundit. Apartamentet jane te tipologjive te ndryshme 2+1+2 me siperfaqe 92 m², 3+1+2 me siperfaqe 117 m² dhe 3+1+2 me siperfaqe 149 m². Disa prej ambienteve ju japin mundesine te adaptohen ne nje te vetem, gjithashtu mund te bashkohen ambientet e nje kati, te cilet formojne siperfaqe totale 716 m². Nje avantazh i pallatit jane 4 ashensoret te cilet kane akses ne cdo kat. Ndodhen ne nje nga zonat me perqendrimin me te larte te zyrave dhe bizneseve, lehtesisht e aksesueshme nga Bulevardi Deshmoret e Kombit dhe Unaza e Tiranes. Ne cmimin 11euro/m² perfshihet edhe tatimi ne burim. Mos hezitoni te zgjidhni ambientet qe ju nevojiten. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 92m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Blloku
Rruga Bulevardi Dëshmorët e Kombit
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 15

Tipare

Ashensor Më shumë se një Ballkon I sapo investuar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
1,100€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Ne Blv. Bajram Curri I P... - 92m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Ne Blv. Bajram Curri jepet me qira apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone ne katin 4 banim te pallati ndertim i vitit 2018 me 2 ashensor.Apartamenti...

Qira
600€ / muaj

1,000€ / muaj

Zyre - 130m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Jepet me qira super ambient per zyra ose klinike, qeneder estetike etj te stadiumi dinamo !!! I ndodhur ne zonen me te preferuar te tiranes ne zonen e...

Qira
850€ / muaj

950€ / muaj

EXCLUSIVE
Prane Zogut Zi, Jepet Me Qera Ambjent Open Space Per Zy... - 186m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Prane Zogut Zi, Jepet me Qera Ambjent Open Space Per Zyra Dhe Dy Poste Parkimi!!! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri i pajisur me a...

//do something