Ambiente Per Zyra Ne Qender Te Tiranes! - 92m2

E mobiluar
1,012€ / muaj

  • Bulevardi Dëshmorët e Kombit
  • 18

Përshkrimi i pronës

REFMG211044 - Ne Bllok, ne rrugen Donika Kastrioti, jepen me qira apartamente per zyra ne pallat te ndertuar vitet e fundit. Apartamentet jane te tipologjive te ndryshme 2+1+2 me siperfaqe 92 m², 3+1+2 me siperfaqe 117 m² dhe 3+1+2 me siperfaqe 149 m². Disa prej ambienteve ju japin mundesine te adaptohen ne nje te vetem, gjithashtu mund te bashkohen ambientet e nje kati, te cilet formojne siperfaqe totale 716 m². Nje avantazh i pallatit jane 4 ashensoret te cilet kane akses ne cdo kat. Ndodhen ne nje nga zonat me perqendrimin me te larte te zyrave dhe bizneseve, lehtesisht e aksesueshme nga Bulevardi Deshmoret e Kombit dhe Unaza e Tiranes. Ne cmimin 11euro/m² perfshihet edhe tatimi ne burim. Mos hezitoni te zgjidhni ambientet qe ju nevojiten. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 92m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Blloku
Rruga Bulevardi Dëshmorët e Kombit
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 15

Tipare

Ashensor Më shumë se një Ballkon I sapo investuar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
1,000€ / muaj
Apartament Ne Bllok 2+1+2 - 125m2
Blloku - Rruga Ismail Qemali

Jepet me Qira nje Apartamentet ne Bllok. Me nje siperfaqe prej 125 m2, i mobiluar per apartament ose zyre. Godina ofron mundesine te jeni ne zonen me...

Qira
900€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2, Totalish... - 124m2
Blloku - Blloku

Ne Bllok, prane Fakultetit Juridik, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2, Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te banimit te nje pallati te ri, te pajisu...

Qira
1,000€ / muaj
Zyrë - 96m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Te Turdiu Center Jepet Apartament Luksoz dhe i investuar me qira per zyra. Apartamenti organizohet ne sallon te plot drite ne cilen ndodhet dhe zona e...