Ne Astir Shitet Apartament 2+1 Me Post Parkimi !! - 120m2

E pa mobiluar
85,000€

  • REFMG211027 - Astir - Rruga Aleksandri i Madh

Përshkrimi i pronës

REFMG211027 - Ne zonen e Astirit, prane Bar Unik, shitet apartament 2+1 ne katin e gjashte ne nje pallat te ri, ndertim i vitit 2011, te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi, dy dhoma gjumi me kubature te rregullt dhe hapesire te bollshme, nje tualet dhe nje ballkon. Hapesira midis pallateve dhe orientim Juglindje-Jugperendim i sigurojne ndricim te larte natyral. Apartamenti posedon edhe nje vend parkimi i cili ndodhet ne katin -1 te pallatit. Ndodhet ne nje prej zonave me perqendrimin me te larte te banoreve, e cila vitet e fundit ka marre shume zhvillim. Zone mjaft e preferuar nga familjaret pasi ju mundeson te gjitha sherbimet per nje jetese komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 120m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Astir
Rruga Rruga Aleksandri i Madh
Viti i ndërtimit 2011
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje
79,000€
Apartament 2+1 - 117m2
Astir - Rruga Mikel Maruli

Tek Astiri, ne Rrugen Mikel Maruli, shitet Apartament 2+1, ne katin 5 banimi te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Apartamenti ka strukture sh...

Për Shitje
75,000€
Te Astiri, Shitet Apartament 2+1+2 Te Pallati Me I Mire... - 103m2
Astir - Rruga Aleksandri i Madh

Te Astiri, Shitet Apartament 2+1+2 Te Pallati Me I Mire I Zones! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te ndertuar ne vitin 2014 t...

Për Shitje
87,000€
Tek Kompleksi Green City, Shitet Apartament 2+1+Garazhd... - 106m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir, ne nje nder Komplekset me cilesore te Tiranes "Green City", shitet Apartament 2+1+2 tualete, si dhe nje Garazhd si pjese e cmimit. Aktualis...