Ne rrugen Pjeter Budi, mbrapa ambasades Amerikane shitet apartament 2+1 - 69m2

E mobiluar
76,000€

  • Rruga Pjeter Budi
  • 122

Përshkrimi i pronës

REFMG21069 - Ne rrugen Pjeter Budi, mbrapa ambasades Amerikane shitet apartament 2+1 me orientim nga Jugu. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati pese katesh. Organizohet ne ambient ndenje me aneks gatimi i cili ka dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi me hapesire te madhe dhe nje tualet i pajisur me dritare. Te gjitha dhomat jane te orientuara nga jugu,cka mundeson ndricim te bollshem gjate gjithe dites. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te preferuar nga familjaret, prane qendres dhe liqenit te Tiranes, aksesohet lehtesisht nga rruga e Elbasanit. Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme na kontaktoni!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 69m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Ambasada Amerikane
Rruga Rruga Pjeter Budi
Viti i ndërtimit 1982
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
80,000€
Prane Rruges Mine Peza Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion - 103m2
Mine peza - Rruga Petro Marko

Shitet apartament 2+1+2, prane rruges Mine Peza me siperfaqe 60 m2 + 43 m2 shtese me dokumenta te rregullta, ne katin e 2 te nje pallat ekzistues. Apa...

Shitje
80,000€
Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1 - 87m2
Ali Demi - Ali Demi

Shitet apartament 2+1 ne hyrje te rruges Ali Demi me sakte tek tuneli i pare qe lidhet rruga Ali Demi me Tregun Elekrik. Ambienti ka orientim jug cka...

Shitje
68,000€
Ne Fresk Shitet Apartament 2+1 Me Siperfaqe Te Madhe - 116m2
Fresku - Rruga Thoma Filipeu

Ne rrugen Thoma Filipeu shitet apartament 2+1 me 2 ballkone me siperfaqe te madhe i pabanuar, i mobiluar me siperfaqe neto 106.70 m2, ne katin e 3 te...