Prane Rruges Mine Peza Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion - 103m2

Pjesërisht e mobiluar
80,000€

  • Rruga Petro Marko
  • 661
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFMG21064 - Shitet apartament 2+1+2, prane rruges Mine Peza me siperfaqe 60 m2 + 43 m2 shtese me dokumenta te rregullta, ne katin e 2 te nje pallat ekzistues. Apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me parket, 1 kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe 1 ballkon. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte prane rruges kryesore, supermarketeve, bareve, institucioneve shtetrore, shkollave, kopshteve etj. Nje mundesi shime e mire investimi pasi cmimi eshte nen ate te references. Per me teper informacion rreth prones ose pronave te ngjashme na kontaktoni.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 103m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Mine peza
Rruga Rruga Petro Marko
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 4

Tipare

Pjeserisht i Mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
80,000€

85,000€

Apartament 3+1 Rruga Mine Peza Me Cmim Okazion - 96m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Tek rruga Mine Peza ,në një zonë shumë të preferuar nga familjet për shërbimet që ofron, shitet apartament 3+1 , ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat...

Shitje
83,000€

88,000€

Prane Shkolles Mihal Grameno Shitet Apartament 2+1 Me H... - 97m2
Ali Demi - Rruga Mihal Grameno

Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat 7-katesh, me orientim Perendim. Aparta...

Shitje
80,000€

83,000€

EXCLUSIVE
Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1 - 87m2
Ali Demi - Ali Demi

Shitet apartament 2+1 ne hyrje te rruges Ali Demi me sakte tek tuneli i pare qe lidhet rruga Ali Demi me Tregun Elekrik. Ambienti ka orientim jug cka...

//do something