Prane Rruges Mine Peza Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion - 103m2

Pjesërisht e mobiluar
80,000€

  • Rruga Petro Marko
  • 195

Përshkrimi i pronës

REFMG21064 - Shitet apartament 2+1+2, prane rruges Mine Peza me siperfaqe 60 m2 + 43 m2 shtese me dokumenta te rregullta, ne katin e 2 te nje pallat ekzistues. Apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me parket, 1 kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe 1 ballkon. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte prane rruges kryesore, supermarketeve, bareve, institucioneve shtetrore, shkollave, kopshteve etj. Nje mundesi shime e mire investimi pasi cmimi eshte nen ate te references. Per me teper informacion rreth prones ose pronave te ngjashme na kontaktoni.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 103m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Mine peza
Rruga Rruga Petro Marko
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 4

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
94,000€
Apartament 2+1 - 115m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Prane qendres se Tiranes, ne rrugen Mine Peza shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe te madhe . Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te vitit 2005,...

Shitje
85,000€
EXCLUSIVE
Apartament 3+1 Rruga Mine Peza Me Cmim Okazion - 96m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Tek rruga Mine Peza ,në një zonë shumë të preferuar nga familjet për shërbimet që ofron, Shitet Apartament 3+1 , ndodhet ne katin e 2-te te nje Pall...

Shitje
83,000€
Prane Shkolles Mihal Grameno Shitet Apartament 2+1 Me H... - 97m2
Ali Demi - Rruga Mihal Grameno

Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri, me orientim Perendim. Apartam...