Prane Shkolles Mihal Grameno Shitet Apartament 2+1 me Hapesira te Bollshme !! - 97m2

Pjesërisht e mobiluar
83,000€

  • Rruga Mihal Grameno
  • 176

Përshkrimi i pronës

REFMG21020 - Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri, me orientim Perendim. Apartamenti organizohet ne dhome ndenje me ambient gatimi i cili ka dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi te cilat, po ashtu, kane dalje ne ballkon dhe nje tualet me dritare. Siperfaqja eshte shfrytezuar ne menyre perfekte, cka mundeson hapesire te madhe per secilen dhome. Apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar nga familjaret, me akses ne rrugen e Elbasanit, Bulevardin Bajram Curri dhe prane Liqenit te Tiranes. Per me shume informcione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 97m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Ali Demi
Rruga Rruga Mihal Grameno
Viti i ndërtimit 2002
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ballkon Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
88,000€
Shitet Apartament Fantastik 2+1 Ne Ali Dem! - 103m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Shitet apartament fantastik 2+1 ne Ali Dem, prane burgut te grave, ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh, te pajisur me ashensor, me siperfaqe 103 m2 d...

Shitje
80,000€
Prane Rruges Mine Peza Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim... - 103m2
Mine peza - Rruga Petro Marko

Shitet apartament 2+1+2, prane rruges Mine Peza me siperfaqe 60 m2 + 43 m2 shtese me dokumenta te rregullta, ne katin e 2 te nje pallat ekzistues. Apa...

Shitje
78,000€
Tek Blloku I Vilave, Poshte Unazes Se Re Ne Selite, Shi... - 112m2
Blloku i Vilave ne Selite - Rruga Pandeli Cale

Prane Diplomat 2 dhe Unazes se Re, ne rrugen Pandeli Cale, shitet apartament 2+1+2 ne katin e trete te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe t...