Apartament ne Bllok 2+1+2 - 125m2

E mobiluar
1,000€ / muaj

  • Rruga Ismail Qemali
  • 33
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFLP30928 - Jepet me Qira nje Apartamentet ne Bllok. Me nje siperfaqe prej 125 m2, i mobiluar per apartament ose zyre. Godina ofron mundesine te jeni ne zonen me eksklusive dhe te kerkuar ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 dhe ka 2 ashensore. Brenda eshte i sapo lyer dhe restauruar disponon 3 kondicioner. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 125m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament
Kati 9
Zona Blloku
Rruga Rruga Ismail Qemali
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 11

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
1,012€ / muaj
Ambiente Per Zyra Ne Qender Te Tiranes! - 92m2
Blloku - Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Ne Bllok, ne rrugen Donika Kastrioti, jepen me qira apartamente per zyra ne pallat te ndertuar vitet e fundit. Apartamentet jane te tipologjive te ndr...

Qira
900€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2, Totalish... - 124m2
Blloku - Blloku

Ne Bllok, prane Fakultetit Juridik, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2, Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te banimit te nje pallati te ri, te pajisu...