Rruga e Elbasanit, Shitet Penthouse !! - 225m2

E pa mobiluar
245,000€

  • Rruga e Elbasanit
  • 381
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFKB431447 - Super mundësi investimi ! Shitet Pent House me sipërfaqe totale 225 m2, në zonën më elitare të Tiranës. Objekti ka sipërfaqe të shfrytëzueshme si apartament 138m2, me hapsirë verande për rreth 72m2. Ambienti i kësaj prone organizohet me tre dhoma gjumi, sallon ndenje i cili është i integruar me ambientin e kuzhinës, dy tualete, koridor lidhës dhe verandë për rreth gjithë apartamentit e cila ka akses nga cdo dalje e ambienteve të shtëpisë. Apartamenti ka hapsirë të bollshme, komode dhe tepër të menaxhueshme. Apartamenti nuk ka asnjë hapsirë të tepërt të pashfrytëzueshme. Përparsi i një objekt i tipologjisë Pent House, përtej sipërfaqes luksoze që ofron është edhe fakti se ka ndricim dhe ngrohtësi maksimale natyrale në cdo ambient të tijin në cdo orë të ditës. I gjithë apartamenti është i veshur me parket. Dritaret janë të veshura me dopio xham dhe grila të jashtme. Pjesa e verandës është e gjitha e veshur me cati druri. Pjesa e taracës ka termoizolim dhe investim maksimal. Në apartament është instaluar sistemi Chiller për konidcionimin e ambientit. Apartamenti është në objekt të ri, të viteve të fundit i ndërtuar me cilësi maksimale. Pamja që iu ofron ky Pent House është unike. Objekti është i veshur termoizolim dhe izolim akustik. Pallati i mirëadministruar dhe me dy ashensor bashkkohor. Ofrohet edhe garazhd , me hapsirë me dy poste parkimi dhe cmim extra. Si PentHouse ashu edhe garazhdi disponojnë dokumenta të rregullta hipotekor. Objekti në tërësi nuk ka pësuar as edhe një dëmtim nga tërmeti. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 225m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Penthouse
Kati 9
Zona Rr. e Elbasanit
Rruga Rruga e Elbasanit
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

//do something