Prane Hotel Hilton Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt !! - 97m2

Pjesërisht e mobiluar
115,000€

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 203
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFJT352923 - Prane Hotel Hilton shitet apartament 2+1 me super vendndodhje. apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nej pallati te mireadministruar me 2 ashensor. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt i cili organizohet ne nje korridor qe ben ndarjen e ambienteve,vazhdojme ne te majte me sallonin e ndenjes bashke me ambientin e gatimit dhe dalje ne ballkon me pamje te lire nga Lana,nje tualet, nje dhome femijesh dhe nje dhome matrimoniale.Apartamenti eshte i investuar ne parket cilesore, sistem kondicionimie etj. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka te gjitha lehtesirat e mundshme, si kopshte, shkolla, supermarkete, linja e urbanit qe kalon poshte pallatit, etj.Prona ka dokumentacion te rregullt hipotekor . Kontaktoni Kompanine Real Deal ne nr. e tel 067 403 2997 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 97m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Blv. Gjergj Fishta
Rruga Bulevardi Gjergj Fishta
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
108,500€
Tek Bulevardit Gjergj Fishta Prap Universitetit Europia... - 87m2
Blv. Gjergj Fishta - Rruga Sali Butka

Prane Bulevardit Gjergj Fishta, shitet Apartament 2+1,ne nje ndertim te sapo perfunduar, me punime teper cilesore, i cili ofron hapesira te gjelberta...

Shitje
125,000€
Pranë 21 Dhjetorit, Shitet Super Apartament 2+1 Me Arr... - 93m2
21 Dhjetori - Rruga Shefqet Musaraj

Në Zonën e 21 Dhjetori pranë Policise Bashkiake, Shitet Apartament 2+1 me Arredim Modern, shume Cilesor, ne katin e 2 të një pallati te ri 9 katësh,...

Shitje
99,000€

105,000€

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 - 119m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Tek Kodra e Diellit, ne fillim te Rruges Kodra e Diellit, shitet Apartament 2+1, ne katin 6-te te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartament...

//do something