Te Rruga Bardhyl Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar ! - 64m2

E mobiluar
64,000€

  • Rruga Bardhyl
  • 349
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFJT352921 - Ne Rrugen Bardhyl, Shitet Apartament 2+1 totalisht i rikonstruktuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues dhe ka nje siperfaqe 64 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambjent ndenje, me kuzhinen te vecuar, 2 dhoma gjumi te bollshme, koridor i dhe 1 tualet me dritare. Orientimi eshte Jug-Lindje ku ka ndrcim natyral gjat gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti i ka te gjitha facilitetet e mundeshme. Apartamenti eshte totalisht i investuar nga fillimi, elektrike - hidraulike. Zona ku ndodhet eshte shume e favorshme duke qene prane instisucineve te rendesishme si shkolla, spitale e kopshte, ka prane dyqane, bare etj. Për një vizitë në Apartament ose me tepër detaje kontaktoni t ani me Agjensine Imobiliare Real Deal në numrin e cel +355 674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 64m2
Statusi
E rezervuar
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Rr. Bardhyl
Rruga Rruga Bardhyl
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
70,000€
Ne Rrugen Bardhyl, Shitet Super Apartament 2+1! - 78m2
Rr. Bardhyl - Rruga Kongresi i Manastirit

Ne Rrugen Bardhyl, Prane Pediatrise, Shitet Apartament 2+1 totalisht i rikonstruktuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues dhe k...

Shitje
72,000€
Rruga Bardhyl, Shitet Apartament 2+1 - 82m2
Rr. Bardhyl - Rruga Bardhyl

Ne rrugen Bardhyl, shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues me 5 kate . Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, sallonin, ambien...

Shitje
56,000€
SOLD
Okazion! Ne Astir, Ne Kompleksin Vila L, Shitet Apartam... - 99m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Okazion! Ne Astir, Ne Kompleksin Vila L, Shitet Apartament 2+1+2. Ndertimi ka punime tejet cilesore dhe bashkohore ku vihet re termoizolimi , vetrata...

//do something