Te 21 Dhjetori, Te Kompleksi Magnet, Shitet Super Apartament 2+1 !!! - 132m2

E mobiluar
160,000€

  • 21 Dhjetori
  • 437
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFJT352309 - Tek Kompleksi Magnet Shitet Super Apartament 2+1 Super i investuar me planimetri te rregullt, Apartamenti ndodhet ne katin ne 6 te nje pallat te mireadministruar dy ashensore. Strukturohet ne koridorin hyres qe te lidh me sallonin e ndenjes dhe kendin e gatimit, nje koridor tjeter qe ndan te gjithe ambjentet e tjera, dy dhomat e gjumit, dhe nje tualet me dritare .Apartamenti ka orientim jug lindje cka do te thote qeq ka ndricim natyral gjate gjithe dite. Shitet totalisht i mobiluar i cili eshte aedruar nga vet pronari me arkitekt, me punime te brendshme shume cilesore. Kompleksi eshte i rrethuar me hapesira te gjelbra, kende lojrash per femije, supermarkete dhe shume sherbime te tjera. Kompleksi ju ofron te gjitha lehtesirat per nje jetese bashkekohore duke qene se, aksesohet lehtesisht nga Unaza e Tiranes, Unaza e Madhe, Rruga e Durresit dhe Rruga e Kavajes. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor .Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 132m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona 21 Dhjetori
Rruga 21 Dhjetori
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Video e pronës

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
165,000€
SOLD
Okazion! Tek 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 3+1+2... - 172m2
21 Dhjetori - Rruga Sali Butka

Pranë 21 Dhjetorit Shitet Apartament Fantastik 3+1+2, Tërsisht I Mobiluar!! Mundesi ideale per nje jetese cilesore, te qete dhe komoditet maksimal.Ky...

Shitje
168,000€
Shitet Ambjent Gjysem -Bodrum - 278m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Ne rrugen "Naim Frasheri", prane Zonjes se Keshillit te Mire, shitet ambjent gjysem -bodrum me siperfaqe 278 m2. Zona ne te cilen ndodhet ambjenti e b...

Shitje
135,000€

180,000€

Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1 Me Verande 100 M2... - 223m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori, ne rrugen Frosina Plaku shitet apartament 2+1+verande ne katin 10 te nje pallati 10 katesh. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon...

//do something