Tek Rruga e Elbasanit Shitet Super Apartament 2+1 - 127m2

E mobiluar
165,000€

  • Rruga Shyqyri Ishmi
  • 637
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFJT352265 - Prane Xhamis se Tabakeve Shitet Super Apartament totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne nje dhome ndenje me hapesire te bollshme dhe kuzhinen e perbashket, 2 dhoma gjumi e cila njera nga dhomat eshte matiromnaiel dhe tjetera eshte per femije, 2 tualete dhe nje ballkon me pamje te lire. Apartamenti ka nje investim te konsiderueshem, duke perfshire vetratat, parket teper cilesor, hidrosanitaret spanjolle , elektroshtepiaket totalisht te reja, mobilimi teper cilesor dhe element te tjere qe i japin vlere ketij apartamenti. Apartamenti shitet ne gjendjen qe eshte, teresisht i mobiluar dhe disponon dokumentacion te regullt hipotekor. Zona eshte nje tjeter element qe i jep vlere apartamentit, e aksesueshme dhe qe te ofron te gjitha facilitetet. Mos nguroni ta shikoni kete prone nga afer dhe ta beni tuajen. na telefononi ne numrin +355 67 403 2997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 127m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Rr. e Elbasanit
Rruga Rruga Shyqyri Ishmi
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
160,000€

170,000€

Rruga E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1! - 103m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Ne Rrugen e Elbasanit, prane Shkolles Asim Vokshi, Shitet Apartament 2+1, i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh dhe ka...

Shitje
160,000€
Ne Rrugen E Elbasanit, Shitet Apartament 4+1 Me Hapesir... - 136m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Te Rruga E Elbasanit Shitet Apartament 4+1 ne katin 2-te te nje pallati ekzistues me tulla. Apartamenti ka siperfaqe 136m2 dhe organizohet ne 2 sallon...

Shitje
159,000€

160,000€

Shitet Apartament 2+1, Ne Katin 3 Te Nje Pallati Te Ri... - 154m2
Kopshti zoologjik - Rruga Eduard Mano

Tek Kopeshti Zologjik, ne Rrugen Eduart Mano, shitet Apartament 2+1 + Garazh 31 m2 te perfshire ne cmim. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje palla...

//do something