Te Komuna e Parisit Shitet Apartament 1+1 me Hapesire te Bollshme - 73m2

Pjesërisht e mobiluar
78,000€

  • Rruga Robert Shvarc
  • 106
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFJT352187 - Te Komuna e Parisit shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 73 m2. . Apartamenti strukturohet ne ambientin e livingut, kuzhina e gatimit, nje dhome gjumi mjaft te bollshme dhe nje tualet, si dhe dhe ballkoni teper i bollshem dhe me pamje te mrekullueshme, . Apartamenti ka orientim Jug-lindje dhe dispnon drite natyrale gjate gjithe dites, Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje jetese teper komode per shkak te sherbimeve te shumta qe ofron gjithashtu dhe aksesit qe ka ne zonat me te frekuentuara te Tiranes. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor dhe shitet totalisht i mobiluar, Per me teper informacion apo vizite ne prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 73m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 4
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Robert Shvarc
Viti i ndërtimit 2003
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
55,000€

75,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Ambient Per Zyra - 110m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nga zonat me dinamike te Tiranes, tek Komuna e Parisit, ne Rrugen Tish Dahia, Shitet Ambient Komercial Per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin 1 te...

Shitje
81,000€
SOLD
Te Kristal Center, Shitet Apartament 1+1, Teresisht I M... - 74m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Kristal Center, ne Komunen e Parisit shitet apartament 1+1 i investuar, me siperfaqe 74 m2. Kompleksi ku ndodhet apartamenti eshte nder me cileso...

Shitje
70,000€
RESERVED
Te Komuna E Parisit Prane Lulishtesh Shitet Apartament... - 64m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna E Parisit Prane Lulishtesh Shitet Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 12-katesh te mire administruar te pajisur...

//do something