Në Don Bosko Shitet Apartament 2+1 Me Çmim Okazion ! - 90m2

E pa mobiluar
59,000€

  • Rruga Muzaket
  • 1117
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFJT352119 - Ne Don Bosko, tek pallatet "Almak "Shitet Apartament me cmim Okazion 2+1 . Apartamenti ndodhet ne katin e 9 -te te banimit te nje pallati me ashensor e te mireadministruar dhe ka siperfaqe 90m2. Organizohet ne nje koridor te gjere i cili ben ndarjen e ambjenteve, sallon ndenje i bollshem me dalje ne ballkon , 2 dhoma gjumi , nje ballkon dhe 1 tualet me aspirim. Apartamenti ka orientim perfekt Jug-Lindje çka mundeson ndriçim shume te mire natyral. Apartamenti ka strukture te rregullt dhe eshte investim shume i mire per te ardhmen tuaj, pasi mund ta lini lehtesisht me qira. Zona ofron facilitete te shumta si Shkolla, Banka, Kopshte, Supermarkete, Restorante, etj. Apartamenti pjeserisht i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Mos humbisni rastin per ta bere tuajin kete Apartament me super cmim. Per me teper informacion na kontaktoni Real Deal ne nr e kontaktit: 0674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 9
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Muzaket
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
68,000€

70,000€

EXCLUSIVE
Ne Don Bosko Shitet Ambient Komercial!! - 40m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne rrugen Don Bosko, pa vajtur tek Vizion Plus, Shitet Ambient Komercial ne katin 0 te nje ndertimi te ri. Ambienti eshte i organizuar ne nje hapesire...

Shitje
55,000€
Don Bosko , Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Okazion - 67m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Don Bosko, pranë Viva Market tek Kullat e Arabit Shitet Apartament 1+1 ne katin e 6 te nje Pallati te Ri 10 katësh, i pajisur me 2 Ashensor....

Shitje
63,000€
Shitet Apartament 1+1 Ne Don Bosko - 81m2
Don Bosko - Rruga Muzaket

Ne Don Bosko, Shitet Apartament 1+1 me Siperfaqe te Bollshme, i pershtatshem per tu bere 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mirea...

//do something