Tek Ish Parku, Shitet Apartament 1+1, Totalisht i Mobiluar! - 73m2

E mobiluar
63,000€

  • Rruga Ndre Mjeda
  • 213
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFJT351995 - Tek Ish Parku, shitet apartament 1+1 mundesi shum e mire per banim dhe per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje ndertese 6-kateshe cilesore te viti 2001 pa ashesnor. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje te bollshme sebashku me ambientin e kuzhines me vete, 1 dhome gjumi te bollshem, dhe tualet me dritare. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder lagjet me te bukura dhe te qeta te Tiranes, me shume akses ne rruget kryesore si dhe linjen urbane. Gjithashtu eshte zone qe te ofron shume lehtesira : si shkolla, supermarkete, kopshte. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni me agjencine imobiliare Real Deal Properties ne Nr. 0674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 73m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 4
Zona Ish Parku
Rruga Rruga Ndre Mjeda
Viti i ndërtimit 2001
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
53,000€
SOLD
Tek Shkolla Baletit, Prane Minibashkise 2, Shitet Apart... - 61m2
Ali Demi - Rruga Shyqyri Ishmi

Tek Shkolla Baletit, prane minibashkise 2, shitet apartament 1+1 ne katin 5 te nje pallati ekzistues me tulla. Apartamenti organizohet ne nje nje dhom...

Shitje
55,000€

57,000€

Ne Rezidencen Lugano ,ne Rrugen E Dajtit Shitet Apartam... - 64m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne Rezidencen Lugano ,ne rrugen e Dajtit shitet apartament i sapo mobiluar 1+1 ,ne katin e trete te nje pallati katerkatesh ,ndertim i vitit 2010 dhe...

Shitje
58,000€
SOLD
Shitet Apartament 1+1 I Paperfunduar Tek Komuna Par... - 60m2
Komuna e Parisit - Rruga Dhimitër Shuteriqi

Rr. Dhimiter Shuteriqi ne zonen e Komunes se Parisit Shitet Apartament 1+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Lindje. Apartamenti ndod...

//do something