Te Komuna e Parisit, Shitet Apartament 2+1 !!! - 73m2

E mobiluar
78,000€

  • Rruga Medar Shtylla
  • 1292
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFJT351792 - Te Komuna e Parisit prane Tirana Bank, shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 12 -katesh te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne 1 sallon me ambientin e gatimit te perbashket, 2 dhoma gjumi, njera prej te cilave ka dalje ne ballkon dhe 1 tualete. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje jetese teper komode per shkak te sherbimeve te shumta qe ofron gjithashtu dhe aksesit qe ka ne zonat me te frekuentuara te Tiranes. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet totalisht i mobiluar. Per me teper informacion apo vizite ne prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 73m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Medar Shtylla
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
81,000€
SOLD
Te Kristal Center, Shitet Apartament 1+1, Teresisht I M... - 74m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Kristal Center, ne Komunen e Parisit shitet apartament 1+1 i investuar, me siperfaqe 74 m2. Kompleksi ku ndodhet apartamenti eshte nder me cileso...

Shitje
85,000€
Tek Komuna Parisit, Kompleksi "kika 2", Shitet 1+1 Per... - 58m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek Komuna e Parisit, kompleksi "Kika 2", shitet apartament 1+1 i sapoivstuar ideal per investim. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje se bas...

Shitje
83,000€

88,000€

Prane Shkolles Mihal Grameno Shitet Apartament 2+1 Me H... - 97m2
Ali Demi - Rruga Mihal Grameno

Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat 7-katesh, me orientim Perendim. Aparta...

//do something