Te Stadiumit Dinamo, Jepet Me Qira Ambient Teper Komod Per Zyra - 84m2

E pa mobiluar
450€ / muaj

  • Rruga Emin Duraku
  • 133

Përshkrimi i pronës

REFJT351683 - Te Stadiumi Dinamo jepet me qira ambient per zyra me siperfaqe 84 m2 ne katin 7-te te nje pallati 8-katesh i i ndertuar ne 2019 i pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. Ambienti eshte totalisht openspace dhe ka 1 tualet te kompletuar dhe ka fasade xhami, e cila krijon mundesi perfekte brandimi per biznesin tuaj dhe aspirim natyral nepermjet dritareve. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe me potencial te larte zhvillimi per biznesin tuaj. Nxitoni per ta bere tuajin dhe per te zhvilluar biznesin qe keni deshiruar gjithmone. Per nje vizite ne prone na kontaktoni prane agjencise tone +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 84m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 7
Zona Stadiumi Dinamo
Rruga Rruga Emin Duraku
Viti i ndërtimit 2019
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
450€ / muaj
RENTED
Te Stadiumi Dinamo Jepet Me Qira Ambient Per Zyra 45 M2 - 45m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Emin Duraku

Te Stadiumi Dinamo jepet me qira ambient per zyra me siperfaqe 45 m2 ne katin 2 te nje pallati 8 katesh i i ndertuar ne 2019 i pajisur me ashensor...

Qira
400€ / muaj
Ne Zonen E Bllokut, Me Qira 1+1 Per Ambjente Komerciale... - 60m2
Presidenca - Rruga Perlat Rexhepi

Ne zonen e Bllokut, tek Presidenca jepet me qira 1+1 per ambjente komerciale si zyra, klinika, parukeri, noteri, magazinim etj. Ambjenti ndodhet ne ka...

Qira
500€ / muaj
Zogu Zi, Jepet Zyre 85 M2 (2+1+2) Me Qira! - 85m2
Zogu i Zi - Sheshi Karl Topia (Rilindja)

Ne Zog te Zi, ne nje pallat te vitit 2018 me cilesi maksimale ndertimi, jepet ambjent me qira per zyra. Zyra ndodhet ne katin e 7 dhe organizohet ne...

//do something