Te Tregu Elektrik Shitet Super Apartament 2+1+2 - 106m2

E pa mobiluar
106,000€

  • Rruga Petro Nini Luarasi
  • 478

Përshkrimi i pronës

REFJT351651 - Te Tregu Elektrik, shitet super apartament 2+1 me 2 tualete, ne nje kompleks te ndertuar ne vitin 2014. Apartamenti ndodhet ne nja nga zonat me te kerkuara te Tiranes, vetem 3 minuta larg Qendres. I pozicionuar ne katin e 3-te te nje pallati te pajisur me ashensor dhe te mire administruar, me parking dhe monitorohet nga kamera 24 ore . Apartamenti eshte i strukturuar ne sallonin e ndenjes bashke me kuzhinen dhe dalje ne ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale dhe nje dhome te konceptuar per femije, me dy tualete me dritare dhe me dalje ne ballkon. Apartamentin ka orientim jug -lindje cka do te thote qe ka ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i investuar se fundmi dhe shitet i pa mobiluar. Ne rast kerkese per mobilim, ka ndryshim cmimi. Zona ka akses maksimal me vendndodhjet me te mira te Tiranes, por dhe me sherbimet kryesore si farmaci, kopshte, shkolla, markete etj. Per informacione te datajuara dhe vizite ne prone na komunikoni ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 106m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Tregu Elektrik
Rruga Rruga Petro Nini Luarasi
Viti i ndërtimit 2014
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
110,000€
Ne Don Bosko, Tek Vizion+, Shitet Apartament 2+1+2, 105... - 113m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Kompleksin me te preferuar ne Don Bosko, Tek Vizion+, Shitet Apartament 2+1+2. Apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 105.8 m2 dhe ndodhet ne katin...

Shitje
99,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Super Apartament 2+1 - 95m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kodra e Diellit, shitet super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte:...

Shitje
94,000€
Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1+2!! - 102m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Shitet apartamant 2+1+2, prane 21 dhjetorit, rruga Frosina Plaku, pallat i ri, me ashensor . Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimi, dhe eshte i org...

//do something